DE EN PL

Noclegi Pobierowo


Aby zobaczyć jak wyglądają nasze pokoje, zapraszamy do obejrzenia GALERII.
Całoroczny dom gościnny w Pobierowie "POD SOSNAMI" - Dariusz Ćwirko zaprasza Państwa na wypoczynek nad Bałtykiem. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 100 m od morza przy głównym, jedynym zjazdowym* zejściu na plażę.

Bardzo atrakcyjne ceny (cennik sezonowy obejmuje okres od 20 czerwca do 31 sierpnia). Dowolność wyboru terminu pobytu.

W okresie przedsezonowym gwarantujemy spokój, ciszę i maksymalną ilość jodu. W sezonie wspaniałą rodzinną atmosferę zabawy i czynny wypoczynek.

Pobierowo jest perłą miejscowości nadmorskich województwa zachodniopomorskiego o szerokiej plaży i bardzo dużej ilości zieleni.

Plaża nasza rokrocznie, w rankingu europejskim, otrzymuje błękitną flagę, czym mogą się poszczycić nieliczne miejscowości nadbałtyckie w Polsce. Błękitna Flaga jest wyróżnieniem przyznawanym obiektom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie jakości wody, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa oraz prowadzonych działań edukacyjnych i informacyjnych.

Gwarantujemy strzeżoną plażę z możliwością wypożyczenia koszy, leżaków, parawanów, zjeżdżalnię, dobrze rozwiniętą sieć gastronomiczną, handlowo-usługową i rekreacyjną.

W sąsiedztwie ośrodka zlokalizowane są całodobowe sklepy spożywcze, restauracje i bary oraz dworzec autobusowy, który ułatwi Państwu przyjazd z najróżniejszych stron Polski (Kraków, Wrocław, Jelenia Góra, Poznań, Szczecin) oraz wyjazdy do miejscowości nadmorskich.

Na terenie obiektu udostępniamy darmowy bezprzewodowy Internet.

Obiekt jest ogrodzony i monitorowany, dlatego też Wasze pociechy mogą swobodnie i bezpiecznie bawić się na jego terenie.

Dla grup zorganizowanych gwarantujemy całodzienne wyżywienie w zaprzyjaźnionych najlepszych stołówkach. Dla wszystkich natomiast - wieczornego grilla i smażenie świeżej, morskiej ryby.

Zapewniamy Państwu przyjemny wypoczynek, wysoki standard i atrakcyjne ceny przez cały rok!

*dot. możliwości zjazdu wózkiem dziecinnym i inwalidzkim, samochodem z przyczepą, quadem, itp.

Strona główna Cennik Galeria Księga gości Kontakt