DE EN PL

Noclegi Pobierowo

Każdy zapalony urlopowicz i turysta wie, że urlop to także aktywny wypoczynek. Oprócz piaszczystej plaży Pobierowo ma do zaoferowania sporo atrakcji. Niektóre z nich to:

 • park linowy - na terenie ośrodka Polskie Morze znajduje się park linowy, oferujący możliwość aktywnego spędzenia czasu ze szczyptą adrenaliny (ul. Grunwaldzka 74). Doskonała rozrywka zarówno dla dzieci i ich rodziców, jak i młodzieży.
 • błękitny i niebieski szlak rowerowy - nadmorski szlak błękitny prowadzi przez całe polskie wybrzeże. Nadmorski szlak niebieski zaczyna się w Niechorzu, biegnie przez Pobierowo do Dreżewa. Łącznie to odległość około 22 km (tam i z powrotem). Szlak nadmorski błękitny jest częścią Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego (na terenie Polski jego długość wynosi dokładnie 377.8 km, zaczyna się w Świnoujściu przy granicy polsko – niemieckiej, a kończy w Żarnowcu na Kaszubach).
 • kompleks sportowo rekreacyjny - zlokalizowany przy ul. Moniuszki 4, daje możliwość uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. W obrębie obiektu znajdują się: korty tenisowe, boisko piłkarskie, bieżnia lekkoatletyczna, hala sportowa, siłownia, skatepark
 • kino 8D - projekcje w systemie 8 D, oprócz trójwymiarowego obrazu i dźwięku Digital Surround, opierają się na zaawansowanych efektach specjalnych działających na wszystkie zmysły. Film obejrzysz w specjalnie przygotowanym dynamicznym fotelu, poruszającym się w takt scenariusza filmowego. Poczujesz temperaturę, zapach, bryzę wody, dotyk, wibracje, wiatr oraz siłę przeciążeń związaną z ruchem foteli. Kino 8D zlokalizowane jest przy ul. Grunwaldzkiej 59.
 • ulica Grunwaldzka - biegnie wzdłuż linii morza i jest głównym „deptakiem” tego nadmorskiego kurortu. Z jednej strony ulicy można delektować się widokiem i zapachem lasu sosnowo-piniowego. Z drugiej - znajduje się zaplecze kulinarne i rozrywkowe. To na Grunwaldzkiej znajdują się liczne smażalnie ryb, ogródki piwne, czy lodziarnie. Na ulicy Grunwaldzkiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Miczkiewicza, można kupić najlepsze lody w całej okolicy. Przy ulicy Grunwaldzkiej znajdują się również dyskoteki, które przyciągają wieczorem szczególnie młodych turystów.

 

 • willa Ewy Braun - na końcu ulicy Grunwaldzkiej, za bazą ratowników w zachodniej części Pobierowa, znajduje się drewniany domek, wokół którego przez lata narosło wiele opowieści. Według przekazów, domek letniskowy zamieszkiwany był przez kochankę, a później żonę Adolfa Hitlera – Ewę BraunObecnie willa jest chętnie odwiedzana przez niemieckich turystów, gdyż obecnie teren i dom jest dostępny dla każdego. Natomiast 70 lat temu był mocno pilnowany przez niemieckich żołnierzy. Według niektórych świadków Hitler odwiedza młodziutką Ewę, a wszystkie spotkania były aranżowane przez Hermanna Göringa, mieszkającego w niedalekim Międzywodziu. Aby trafić do domu Ewy Braun należy udać na zachód ulicą Grunwaldzką do samego końca. Za skrzyżowaniem z ulica Wspólną po prawej stronie znajduje się drogowskaz kierujący do bazy ratowników w Pobierowie. Kilkadziesiąt metrów za nim znajduje się trafostacja, koło której należy skręcić w ścieżkę przez las. Tą ścieżką trafimy do willi Ewy Braun w Pobierowie.
 • dyskoteki - w okresie wakacyjnym codziennie można pobawić sie w 2 klubach: Ibiza przy ul. Grunwaldziej 54 oraz Paradise przy ul. Grunwaldzkiej 70. Lokale czynne od 21. Ponadto w Pobierowie jest wiele miejsc z muzyką na żywo.


 • Sport i rekreacja


Pobierowo, jako miejscowość wypoczynkowa, ma do zaoferowania wiele atrakcji związanych ze sportem i rekreacją. Dla każdego znajdzie się okazja do rozwoju za... Więcej »
 • Gastronomia
Jedną z wielu rzeczy jakimi może pochwalić się Pobierowo jest bogaty wybór miejsc, w którym można dobrze i niedrogo zjeść. Niektóre z nich,... Więcej »
 • Imprezy cykliczne
Jedną z rzeczy, z których słynie Pobierowo to zapewnianie mieszkańcom i gościom niesamowitej dawki emocji podczas corocznych imprez organizowanych przez ... Więcej »
 • Sklepy firmowe
Wielu turystów przyjeżdża do Pobierowa, aby skorzystać z bardzo atrakcyjnych cen, promocji i corocznych wyprzedaży sklepów firmowych. Większość z ... Więcej »
 • Rozrywka
W Pobierowie nie zabrakło miejsc i atrakcji dla tych, którzy lubią się dobrze zabawić i wyszaleć. W zasadzie nie ma dnia, w którym nie odbywałaby ... Więcej »
 • Od nas najbliżej do...
W okolicach Pobierowa znajduje się wiele miejscowości, które również mogą zainteresować turystów swoimi atrakcjami. Do większości z nich, m... Więcej »

Strona główna Cennik Galeria Księga gości Kontakt